700₺ ve üzeri alışverişlerinizde ücretsiz kargo imkanı!

700₺ ve üzeri alışverişlerinizde ücretsiz kargo imkanı!

700₺ ve üzeri alışverişlerinizde ücretsiz kargo imkanı!

SSS

SİPARİŞİM NE ZAMAN GELİR?
www.unltd.com.tr sitemizden vermiş olduğunuz siparişler kampanya dönemleri yoğunluğuna göre 24 saat içerisinde kargoya teslim edilmektedir. www.unltd.com.tr sitemizden vermiş olduğunuz siparişlerin hazırlanması ve kargoya teslim edilmesi ile birlikte kargo takip numarası e-posta adresinize gönderilmektedir. Sipariş süreçlerinizi www.unltd.com.tr ana sayfa sağ üst köşede bulunan Sipariş Takip butonuna basarak sipariş numarası ve e-mail bilgisi girerek siparişlerinizin durumunu takip edebilirsiniz. İlgili sayfaya https://www.unltd.com.tr/siparis-takip linkinden de ulaşabilirsiniz. Kargoya teslim edilmiş siparişlerin takibi için MNG Kargo sitesinden size iletilen kargo takip no ile takip edebilirsiniz.
SİPARİŞ PAKETİM İLE FATURAMIN AYRI ADRESLERE GÖNDERİLMESİNİ İSTİYORUM
www.unltd.com.tr sitemizden vereceğiniz siparişler adres adımında "FATURAMIN AYRI ADRESE GÖNDERİLMESİNİ İSTİYORUM" seçeneğini seçmeniz durumunda, fatura adres bilgilerinizi gireceğiniz yeni bir ekran gelecektir. Faturanızın gönderilmesini istediğiniz adres bilgilerinizi yazmanız durumunda faturanız ayrı adrese ücretsiz olarak gönderilecektir.
RESMİ TATİL GÜNLERİNDE TESLİMAT YAPILIYOR MU?
Kargo firmaları sadece iş günlerinde teslimat yapmaktadırlar.
YURT DIŞINA TESLİMATINIZ VAR MI?
www.unltd.com.tr sitemizden vermiş olduğunuz siparişlerde sadece yurt içine teslimat yapılmaktadır.
SİPARİŞİM KARGOYA VERİLMİŞ, ADRES DEĞİŞİKLİĞİ YAPMAK İSTİYORUM?
Kargoya teslim edilmiş siparişler için adres değişikliği yapılamamaktadır.
TESLİMAT SIRASINDA NELERE DİKKAT ETMELİYİM?
Siparişinizi her zaman kargo görevlisinin yanında kontrol edin. Kargo paketinde veya üründe hasar varsa, paket adedi yanlışsa: Kargo teslim fişini imzaladıktan sonra kargo görevlisine “Durum Tespit Tutanağı” tutturun. İçerik ve adet kontrolü yaparak kargoyu teslim almama kararı vermeniz halinde paketi teslim almadan iade edilmesini talep edin.
TESLİMAT ÜCRETİ VAR MI?
www.unltd.com.tr sitemizden vermiş olduğunuz tüm siparişlerde 100 TL üzeri ücretsiz olarak gönderilmektedir. 100 TL altı siparişleriniz kargo ücreti 10 TL olarak alışverişinizi yapabilirsiniz.
SİPARİŞ VERDİM. ADRES DEĞİŞİKLİĞİ YAPMAK İSTİYORUM?
Siparişinizi faturası kesilmeden adres değişikliği yapabilirsiniz. Faturası kesilmemiş siparişlerinizin adres değişikliğini yapmak için destek@unltd.com.tr adresine veya (0212) 853 90 20 müşteri hizmetleri numaramızdan müşteri temsilcimize ulaşarak sipariş no ve yeni adres bilginizi, yeni fatura adres bilginizi iletmeniz yeterlidir.
KAMPANYADAN YARARLANDIĞIM BİR SİPARİŞTE İPTAL YA DA İADE YAPARSAM KAMPANYA İPTAL OLUR MU?
İptal veya iade gerçekleştirildiği halde kampanya koşulları sağlanmaya devam ediyorsa kampanya iptal olmaz. İptal ya da iade sonrası siparişte kalan ürünler kampanya şartlarını sağlamaya yetmiyorsa kampanya iptal olur. Ücret iadesi kampanyanın indirimi düşülerek yapılır.
İADE KARGO MASRAFINI KİM KARŞILIYOR?
İade işlemlerinizde anlaşmalı kargo firmalarımız ile yapılan iade işlemleri ücretsizdir.
KARGODAKİ SİPARİŞİMİ İPTAL ETMEK İSTİYORUM?
Siparişiniz kargoya verildikten sonra teslim edilmeden iptal işlemi yapılamamaktadır. Kargonuzu teslim almamanız durumunda sipariş ürünleriniz depomuza ulaşana kadar iptal işlemi bekletilmekte olup, ücret iadeniz bu süre zarfından sonra işleme alınmaktadır.
FARKLI ZAMANDA VERMİŞ OLDUĞUM SİPARİŞLERİ TEK SEFERDE İADE EDEBİLİR MİYİM?
www.unltd.com.tr sitemizden yapmış olduğunuz alışverişlerinizde faturanız e-mail olarak üyelik e-mail adresinize gönderilmektedir. İade etmek istediğiniz ürün veya ürünleriniz ile ilgili fatura çıktısını kargo ile göndermek zorunluluğu bulunmamaktadır.
HANGİ ÜRÜNLERİ İADE EDEMEM?
www.unltd.com.tr sitemizden yapmış olduğunuz iç giyim ürünleri ambalajı açılmış ve denenmiş ise hijyen koşulları gereği iade alınamamaktadır.
İADE SÜREM DOLDU, ÜRÜNLERİMİ İADE EDEBİLİR MİYİM?
Mesafeli Satış Sözleşmesine göre internetten veya mobilden satın alınan bir ürünü iade etme süresi 14 gündür. 14 günlük süre, ürünü kargodan teslim aldığınız gün başlamaktadır.
KAMPANYADAN YARARLANDIĞIM BİR SİPARİŞTE İPTAL YA DA İADEYAPARSAM KAMPANYA İPTAL OLUR MU?
İptal veya iade gerçekleştirildiği halde kampanya koşulları sağlanmaya devam ediyorsa kampanya iptal olmaz. İptal ya da iade sonrası siparişte kalan ürünler kampanya şartlarını sağlamaya yetmiyorsa kampanya iptal olur. Ücret iadesi kampanyanın indirimi düşülerek yapılır.
DEĞİŞİM YAPABİLİR MİYİM?
www.unltd.com.tr sitemizden yapmış olduğunuz alışverişlerinizde değişim işlemi yapılmamaktadır.
İADE POLİTİKANIZ NEDİR?
İade süresi siparişinizi teslim almanızdan itibaren 14 gündür. Ürünler kullanılmış, yıpranmış, yıkanmış bir şekilde gönderilmesi durumunda iade işlemleri yapılmamaktadır. Kullanım hatası sonucu olmayan üretim hatası oluşan ürün problemlerinde iade süresi 30 gündür. Farklı satış kanallarından yapılan alışverişlerde ilgili kanalın prosedürüne uygun olarak gönderilmeyen iadeler için işlem yapılmamaktadır. Ürün veya ürünleriniz tarafınıza geri gönderilmektedir. İade koşullarına uygun olarak gönderilmemiş ürünler tarafınıza geri gönderilmektedir. İade edilmek istenen ürünlerde anlaşmalı kargo ile gönderilmesi durumunda iade ücreti ECKO UNLTD’ ya aittir. Anlaşmalı olmayan kargo ile ve sistemden iade talebi oluşturulmadan gönderilen iadeler için işlem yapılmamaktadır.
ALDIĞIM ÜRÜNLERİ NASIL İADE EDEBİLİRİM?
www.unltd.com.tr adresinden vermiş olduğunuz siparişinizde bulunan ürünlerin bir kısmını veya tamamını 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. İade işlemini yapabilmeniz için siparişinizin size ulaşması gerekmektedir. Tarafınıza sipariş teslim edilmeden iade işlemleri başlatılamamaktadır. İade işleminizi başlatmak için HESABIM>SİPARİŞLERİM bölümünden iade etmek istediğiniz sipariş ürünlerini görüntülemek için İADE ET butonuna basın. İade etmek istediğiniz ürünlerinizi seçiniz. İade nedeninizi çoktan seçmeli açılır bölümden seçiniz ve onaylayınız. Panelinizde beliren kargo takip numarası ile iadenizi MNG kargoya teslim ediniz. Farklı bir kargo takip numarası iade edilen ürünler için işlem yapılamamaktadır. İade ürünlerimiz ECKO UNLTD Lojistik Merkezine ulaştıktan sonra iade şartlarına uygunluğu kontrol edilerek 2 iş günü içerisinde tarafınıza inceleme sonucu e-posta ile bilgi verilmektedir. Ürün iade şartlarına uygun olması durumunda 2 iş günü ücret iadesi yapılarak tarafınıza işlem referans numarası ile bilgilendirme yapılmaktadır. İade edilen tutarın kartınıza yansıma süresi bankanıza bağlıdır. Bankanızın işlem durumuna göre Kredi Kartı alışverişleri Banka Kartına göre daha hızlı yansımaktadır. www.unltd.com.tr sitemiz dışında farklı satış kanallarından alışverişlerin iade işlemleri için alışveriş yapmış olduğunuz kanalın prosedürlerini uygulamanız gerekmektedir. İhtiyaç halinde destek@unltd.com.tr mail adresinden ve (0212) 853 90 20 nolu Çağrı Merkezi hattımızdan iletişime geçebilirsiniz.
SİPARİŞİMİ NASIL İPTAL EDEBİLİRİM?
www.unltd.com.tr sitemizden vermiş olduğunuz siparişinizi sipariş hazırlanması sürecinden önce iptal edebilirsiniz. Siparişin hazırlanması süreci başlamış siparişler iptal edilememektedir. İptal işlemi gerçekleştirmek için HESABIM>SİPARİŞLERİM siparişimi iptal et butonuna basınız. Sipariş Hazırlanması sürecinde tarafınıza e-posta aracılığı ile bilgilendirme yapılacak olup Hesabım>Siparişlerim sayfanızda İptal Et butonu kapalı olacaktır. İptal talebiniz ile birlikte 3 iş günü içerisinde ücret iadeniz alışveriş yapmış olduğunuz kartınıza iade edilecektir. Ücret iadeniz tamamlanması ile birlikte işlem referans numarası ile tarafınıza bilgilendirme yapılmaktadır. İade edilen tutarın kartınıza yansıma süresi bankanıza bağlıdır. Bankanızın işlem durumuna göre Kredi Kartı alışverişleri Banka Kartına göre daha hızlı yansımaktadır. www.unltd.com.tr sitemiz dışında farklı satış kanallarından alışverişlerin iptal işlemleri için alışveriş yapmış olduğunuz kanalın prosedürlerini uygulamanız gerekmektedir. İhtiyaç halinde destek@unltd.com.tr mail adresinden ve (0212) 853 90 20 nolu Çağrı Merkezi hattımızdan iletişime geçebilirsiniz.
HESABIMDA TANIMLI İNDİRİM KUPONLARININ HEPSİNİ TEK SEFERDEKULLANABİLİR MİYİM?
Hesabına tanımlı birden fazla indirim kodu olması durumunda her bir indirim kuponunu farklı siparişler için kullanabilirsiniz.

Ne arıyordun?

Sepet