sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

ERKEK / DIŞ GİYİM / YAĞMURLUK

Hem soğuğa karşı korusun, hem şık dursun, hem yağmurdan dolayı ıslanmayı engellesin diye düşünen erkeklerin sonbahar, kış ve ilkbahar aylarındaki gözde tercihi yağmurluk. Soğuk ve yağmurlu havalar şık olmaya asla engel değil. Yağmurluk da bu noktada seçilebilecek en güzel parça. Hem hafif, hem koruyucu özelliği olan yağmurluklar artık kadınlar kadar modayı takip eden erkekler tarafından da ilgi görüyor. Bu da piyasadaki erkek yağmurluk talebini artırıyor.

Birbirinden güzel modelleriyle ve renkleriyle bahar aylarının popüler parçası yağmurluktur. Özellikle son yıllarda her sezon başında mağazaların vitrinleri yağmurluklar süsler oldu.

Neon renklerden oluşan yağmurluklar ilk bakışta en çok göze çarpan modeller.  Siyah bonus bir renk olduğu için her zaman en kurtarıcı parçamız olarak tahtını korumaya devam ediyor. Siyah bir yağmurluk seçtiyseniz siyah botla kombin yapmanız en uygun seçim olacaktır. Bot giymekten hoşlanmıyorsanız siyah ağırlıklı renkten veya çizgilerden oluşan bir spor ayakkabı da tercih edebilirsiniz.

Daha canlı renkleri tercih ediyorsanız, tona ton olacak şekilde yağmur botu seçmenizi, bütünlüğü bozmaması açısından dikkate almanızda fayda var.

Yağmurluklar elbette standart bir uzunluğa sahip değil. Diz, diz altı, ayak bileklerine kadar uzanan yağmurluklara rastlayabileceğiniz gibi kısa model yağmurluklara da rastlamanız çok olası. Tarzınıza, bedeninize, boyunuza, kilonuza göre seçimleriniz değişiklik gösterebilir. Ama hepsinden de önemlisi beğendiğiniz ve size yakışacağını düşündüğünüz modeli seçmektir. Moda da asla tek bir doğru yoktur. Kendinizi nasıl rahat ve mutlu hissediyorsanız o şekilde tercihler yapmanız en doğru olandır.

Sosyal medya baskısı dediğimiz bir durum insanları giyim- kuşam konusunda bir alana sıkıştırmaya çalışsa da herkese yakışan şeyin farklı olacağını, herkesin aynı şeyi giymek zorunda olmadığını ara ara kendimize hatırlatmamızda fayda var.

Siz sıradan bir yağmurluk giymeyi tercih ediyor olabilirsiniz, bir başkası daha iddialı renklerden oluşan bir yağmurluğu seçiyor olabilir. Yeter ki siz bedeninizi ve size en çok yakışacak olan rengi iyi bilin. Yapacağınız kombinin doğrulu neticesinde en şık görünüme zaten ulaşacaksınız.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.