sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Toplam 11 ürün görüntüleniyor.

 ERKEK /ÜST GİYİM / V YAKA T-SHIRT

Erkek modası hakkında da artık ne çok yazan-çizen, bu konuda yorum yapan insan var değil mi? Kadınların hızına yetişemeseler de hızlı değişen moda sektörüne uyum sağlamakta çok da zorlandıklarını söyleyemeyiz. En az kadınlar kadar modayı ilgiyle takip ediyorlar, şık görünmek için çaba sarfediyorlar ve bu işe ciddi de bütçe ayırıyorlar.

Bunca gelişmeye rağmen elbette vazgeçemedikleri bir parça var ki o da herkesçe bilinen “t-shirt”. Elbette t-shirt de kendi içerisinde az veya fazla tercih edilen olarak kategorilere ayrılıyor.

V Yaka T-Shirt fiziki açıdan avantajlı beylerce en çok tercih edilen modellerden biridir. Kişiyi olduğundan daha zayıf göstermesiyle de bilinen V yaka t-shirt modelleri her dönemin vazgeçilmezlerinden biridir. Yaz aylarında 2 erkekten birinde V yaka t-shirt modellerinden görme olasılığımız çok yüksektir. Genelde sportif tarza sahip olan beyler tarafından giyim kuşam listelerinin ilk sırasında yer alır. Hareket özgürlüğünü kişiye konfor olarak sunan t-shirtler moda sayfalarında önemli yer tutmaya devam ediyor. Kaslarına güvenen erkeklerin en çok tercih ettiği V yaka t-shirt modelleri kombin açısından şıklık sunmaya devam ediyor.

Alternatifler eskisine göre daha çok olduğu için sıradan giyinmeyi rafa kaldıran erkekler kendi vücut tiplerine en çok uyan parçayı seçmekte kimi zaman zorlansalar da eskisine nazaran daha başarılı sonuçlara imza attıkları bir gerçek.

V yaka t-shirt modelleri içerisinde en çok tercih edilen renk kuşkusuz beyaz. Uzun yıllar geçse de basic beyaz t-shirtün yeri hiçbir zaman değişmeyecek gibi görünüyor. Özellikle yazın bronz tende beyaz V yaka t-shirt tartışmasız açık ara önde giden bir model. Beyaz renk  V yaka t-shirt ile kot pantolon, kot şort, kanvas pantolon, keten pantolon kombinleri yapabilirsiniz. Ayakkabı olarak spor ayakkabı, sandalet, parmak arası terlik veya sneaker ayakkabı tercih edebilirsiniz.

V yaka bir t-shirt seçtiyseniz t-shirtünüzü asla pantolonun içine sokarak giymemelisiniz. Zaten seçiminiz oversize olmayacağına göre pantolonunuzun ya da seçtiğiniz parça şort ise şortunuzun içine sokulmaması daha uygun ve daha şık olacaktır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.