sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Toplam 6 ürün görüntüleniyor.

KADIN V YAKA TİŞÖRT

Uygun parçaları bir araya getirmek zor gibi görünse de en kolay kombinlenecek parçaların başında kadın tişört modelleri gelmektedir. Bunlardan biri de V yaka kadın tişörttür.

V yaka kadın tişört modelleri bisiklet yaka kadın tişört modellerine göre daha şık görünmenizi sağlayabilir. Tişörtün V kısmının derinliği sportif görüntünüzü klasiğe doğru çevirebilir. V yaka kadın tişört modelleri kot pantolon, kot şort, keten pantolon, keten şort, kot etek, kumaş etek ile birlikte kullanılabilir. V yaka tişörtü bu parçalardan biriyle kullanıyorsanız tişörtünüzün ön kısmı kullandığınız parçanın içinde kalmalıdır. Bu şık kombine uzunlukları değişen zincir kolyeler ya da boyun kısmında kalan kısa kolyeler kullanılabilir. Ekstra olarak gümüş bileklikler zengin bir görünüm sağlayacaktır.

Kahve tonlarında V yaka kadın tişört seçerseniz takı renginizi bronz olanlardan seçmelisiniz.

V yaka kadın tişört modellerinize ceket, kot mont, trençkot dış giyim parçaları olarak eşlik edebilir. Ceket seçiminiz spor ceketlerden yana olmalıdır. Çok klasik kesimlerde dikilmiş ceketler V yaka kadın tişört modelleri ile bir araya getirilmemelidir.

V yaka kadın tişört modelleri çoğunlukla sadece kısa değil uzun kesim olarak da kullanılabilmektedir. Eğer seçiminiz uzun kesim v yaka kadın tişört modelleri ise mini boy kot şort harika bir uyum yakalayacaktır. Bu kombinde tarzınızı tamamlayacak olan ayakkabı ise spor ayakkabıdır.

V yaka kadın tişört modelleri keten bir etekle giyilmişse hafif topuklu bir terlik veya aynı uzunlukta bir topuklu ayakkabı ile kullanılabilir. Hafif dalgalı, toplanmış saçlar bu kombine en iyi gidecek saç modelidir.

V yaka kadın tişört modelleri sizi olduğunuzdan daha ince gösterecektir. Aynı zamanda göğsünüz nispeten büyükse V yaka kadın tişört modelleri göğsü kısmını daha toparlanmış şekilde gösterir.

V yaka kadın tişört modelleri dekolte kısmınızı şık gösteren nadir parçalardan biridir. Hem gövdenizi uzun gösterir hem de takılarınızı ön plana çıkartmanızı sağlar. Aksesuar bir kadını her zaman şık göstermeye yetecektir. Tabi abartılı ve sayıca aşırı fazla olmadığı takdirde. Yine bu tişörtlerle deri veya süet etekler, tek bantlı açık ince topuklu ayakkabılar güzel bir uyum yakalayacaktır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.