sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Toplam 26 ürün görüntüleniyor.

ERKEK / SWEATSHIRT/ HOODIE

Kavramlar hemen hemen her konuda değişiyor. Farklı kelimeler farklı anlamlar öğreniyoruz. Bilgi çağında olmamızdan kaynaklı pek çok yenilikle kısa sürede tanışıyoruz. Her şeyi çok çabuk tüketip çok çabuk eskitiyoruz. Tüketim çağı hepimizi esir almış durumda. Adını eskiden farklı bildiklerimizin aslında yeni bir adı olduğunu öğreniyoruz. Yeni öğrendiklerimizden biri de Hoodie. Aslında en basit bilindik haliyle kapüşonlu sweatshirt. Kabul edelim ki hoodie demek daha havalı ancak pek çok kişi bu ürünü hoodie yerine kapüşonlu sweatshirt olarak biliyor.

Hoodie’nin tarihçesini şöyle bir araştırdığınızda İngiltere’de mahkumlara giydirilen bir kıyafet olduğu söylemlerine denk gelebilirsiniz. Ne kadarı doğru ne kadar yanlış orası bir muamma.

Hoodie yani nam-ı diğer kapüşonlu sweatshirt giyen kişiye hafiften asi bir hava katan, özgürlükçü yanını ortaya çıkartan, biraz başına buyruk hissi veren bir parça. Kapüşonu kapatıp kendi iç dünyasına çekilen erkekler hoodie ile adeta umursamaz bir tavra bürünür. Korunaklı bir his uyandıran hoodie bu yüzden de çok tercih edilen bir üründür.

Hoodie kendi başına star bir parçayken ona en çok yakışacak 2.ürün ise şişme mont olacaktır. Kış mevsimi kendini iyice hissettiriyorsa spor bir bot ve eşofman altı ile harika bir kombin yapabilirsiniz.

Özellikle büyük desenli veya dijital baskılı modeller gençler arasında çok popüler. 40 yaş üstü erkekler ise tercihlerini biraz daha düz modellerden yana kullanmayı seçiyor.

Hoodie’nin en popüler olduğu yer ise üniversite kampüsleri. Her iki erkekten birinde hoodie görme ihtimaliniz oldukça yüksek. Soğuktan koruyucu özelliğe sahip olması, kapüşonu sayesinde kısmen mont vazifesi görmesi de hoodie seçimini mantıklı bir hale getiriyor.

Hoodie de piyasada artık fazlasıyla talep alan bir ürün haline geldi. Üreticiler de bunu fark etmiş olacak ki her sezon hoodie için geniş yer ayırıyorlar. Geniş bir ürün yelpazesine sahip e-ticaret firmaları da sıklıkla hoodie tanıtımı yapıyor, kampanyalar düzenliyor, tarzına uygun hoodie’ye insanlar ulaşabilsin diye daha fazla sayıda renk ve desen alternatifi ile moda tutkunlarının karşısına çıkıyorlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.