sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

ERKEK/ SWEATSHIRT / FERMUARLI SWEATSHIRT

Modadan az buçuk anlayan, stil sahibi olmaya özen gösteren, tarzını yansıtma konusunda çabası olan erkekler, modanın erkek giyim kategorisindeki nabzını hızlandırıyor. “Ne bulursam giyerim” algısını yıkan moda seven erkekler yeni şeyler keşfetme konusunda kadınlara rakip olmuş durumda. Erkekler de artık hem şık, hem zarif, hem dikkat çekici hem de cool görünmek istiyor. Bu yüzden giyim konusunda eskisine göre çok daha fazla özenli davranıyorlar.

Her sezon için ayrı bir alışveriş listesi hazırlıyorlar, indirimleri takip edip kendileri için en uygun parçaları seçip bir araya getiriyorlar.

Yakinen takip ettikleri parçalar ise elbette tshirt, sweatshirt, şort ve eşofman altı.

Sweatshirt hassas noktaları çünkü kış boyu neredeyse forma giyer gibi sweatshirt giymeye bayılıyorlar. En dikkat çekici olan sweatshirt türü ise fermuarlı sweatshirt. Fermuarlı sweatshirt beyaz bir tshirt ve eşofman altı ile; siyah bir tshirt, siyah kot pantolon ile kombinlenebilir.

Fermuarlı sweatshirt çoğu zaman serin havadan korunmak için mont veya hırka niyetine bile kullanılabilir. Tek başına kullanılması çok rahat olmayacağı için genelde içine kolsuz atlet veya tshirt giymek gerekebilir. Fermuarlı sweatshirtün misyonu genelde tamamlayıcı olmaktır. Ancak asla kalın bir kazak veya kalın bir sweatshirt ile kullanılmaz. Kullanılması durumunda hem görüntü hem de rahatlık ve konfor açısından sağlıksız bir görüntü oluşturur. Aynı zamanda gömlek ile fermuarlı sweatshirt bir araya gelmemesi gereken bir kombindir. Fermuarlı sweatshirt baştan aşağı spor bir parça olduğu için klasik çizgisi olan veya bunu anımsatan hiçbir parça ile uyumu yakalayamaz.

Fermuarlı sweatshirt seçerken dar kalıp olanlardan kaçınmak gerekir. Zaten çoğunluk oversize modelleri kullanır. Bunun sebebi rahatlık seviyesini yükseltmektir.

Fermuarlı sweatshirt esintili yaz gecelerinde örme şort üstüne de giyilebilir. Spor ayakkabı veya sandalet ayakkabı olarak seçebilecekleriniz arasında yer alır.

Fermuarlı sweatshirt kapüşonlu veya kapüşonsuz olarak da giyilebilir. Genelde kapüşonlu modellere daha sık rastlanır.

Yağmurlu bir havada kapüşonlu  fermuarlı sweatshirt ile eşofman altı tam anlamıyla sokak modasına uygun bir ikili olacaktır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.