sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

FERMUARLI SWEATSHIRT MODELLERİ / KADIN

Fermuarlı sweatshirt çok çok eski yıllarda kimi insanlar tarafından sıradan bir eşofman üstü gibi yorumlanıyordu. Zaman içerisinde pek çok algı gibi bu algı da kırıldı ve fermuarlı sweatshirt modelleri bağımsızlığını ilan etti. Artık başlı başına bir kategori olarak ele alınan fermuarlı sweatshirt modelleri birçok insanın tercihlerine öncelikli olarak yer verdiği bir kıyafet oldu. Daha çok kapüşonlu olarak üretilen fermuarlı sweatshirt modelleri kombin yapmayı sevenler için de iyi bir alternatif oldu.

Fermuarlı sweatshirt modelleri hem klasik kesim hem de oversize olarak piyasada bulabileceğiniz kadar çok sayıda. Oversize kesimler her alanda olduğu gibi sweatshirtler içerisinde de kendisine geniş bir yer bulabildi. Desenli, desensiz, basic veya minimal çizgilerden oluşan alternatifleri de düşünecek olursak pek çok kombin seçeneğini yaratma şansınızın olduğunu söyleyebiliriz.

Fermuarlı sweatshirt modelleri ile ilgili kombinler neler olabilir, inceleyelim.

Fermuarlı sweatshirt-kot şort: Kot şortun uyum içinde olmayacağı bir parça neredeyse yok gibi. Fermuarlı sweatshirt de kot şorta uyum sağlayacak parçalardan biri. Kot şortunuzu kısa, fermuarlı sweatshirtünüzü uzun kesim seçerseniz gizemli bir görüntü ortaya çıkacaktır. Bu kombine bilek boyu converse harika durabilir. Özellikle siyah renkte bir sweatshsirt seçtiyseniz converse ayakkabınızın da siyah olması şıklığınıza şıklık katabilir.

Fermuarlı sweatshirt modelleri daha çok Y ve Z kuşağı tarafından tercih ediliyor.  Bu kuşak kombin yapmayı en çok seven ve sokak modasına en aşina kuşak olduğu için yerinde bir seçim olduğunu söylersek doğru bir yaklaşımda bulunmuş oluruz. Fermuarlı sweatshirt modelleri elbette eşofman altları ile de kombinlenebilir. Hatta tona ton seçim yapılırsa ciddi anlamda şık bir tarza kavuşma imkanı bulunabilir. Seçilen eşofman altının bilek kısmı lastikli veya büzgülü olması, altına seçilecek spor ayakkabı ile uyum yakalaması da görüntünün bütünlüğü açısından önemlidir.

Moda her ne kadar değişiyor gibi görünse de bazı parçalar ölümsüzdür. Fermuarlı sweatshirt modelleri de ölümsüz parçalardan biri olmaya devam edecektir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.