sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Toplam 294 ürün görüntüleniyor.

ERKEK / TSHIRT

Modanın nabzını yükselten kadınlarmış gibi görünse de aslında durumun bira daha değiştiğini söyleyebiliriz. Erkekler de en az kadınlar kadar modaya ilgili, moda gündemini takip ediyor ve hatta kim ne giymiş diye eleştirmekten de geri kalmıyor. Bu kadar ilgi alaka olmasına rağmen yine de başlıca kritlerleri rahatlıktan ödün vermemek üzerine kurulu. Rahatlık varsa şık olmak kolay anlayışını benimsedikleri için genelde basic parçalarla ilerlemeyi alışkanlık edinmiş durumdalar. Bu yüzden de için de en rahat ettikleri parça tshirt. Bundan yola çıkarak yaz-kış farketmeksizin alışveriş bütçelerinin büyük bir kısmını tshirt için ayırıyorlar. Hem maliyet açısından hem de konfor açısından tshirt sahibi olmak her şeyin fazlasıyla pahalı olduğu günümüzde daha makul bir seçim oluyor.

Tshirt artık tek tip bir parça olmaktan çıktığı için de kombin yapma konusunda fazlaca fikir veriyor. Kendi içerisinde kategorilere ayrılan tshirt içinde en popüler olanları ise; Bisiklet yaka tshirt, polo yaka tshirt, v yaka tshirt, hakim yaka tshirt… Bunun yanı sıra oversize tshirt de son zamanların popüler parçalarından biri. Daha çok hiphop kültürünün simgesi gibi görünen oversize tshirt belirli bir kesim tarafından çokça seviliyor.

Tshirt seçenekleri görüldüğü üzere bir hayli fazla. Bu da daha farklı kombinler yapmaya olanak sağlıyor. Tshirt hemen hemen her şeyle kombinlenebilir. Spor bir görünüm sizin tarzınıza yakınsa tshirt-eşofman altı-spor ayakkabı bir kombin seçeneği olabilir. Daha klasik bir tarza yatkınsanız polo yaka tshirt- keten pantolon-makosen ayakkabı iyi bir örnek olabilir. Spor şık bir tarzınız varsa yine polo yaka tshirt-kot pantolon- spor ayakkabı üçlüsü bir arada oldukça şık durabilir. Şık bir saat bu kombinasyonun güzel bir parçası olabilir.

Fiziğinize güveniyorsanız v yaka slim fit bir tshirt bir başka açıdan değerlendirilecek bir alternatif olabilir. Bel bölgesinde biraz fazlalığınız varsa dar kalıp tshirtlerden uzak durmanızda fayda var. Dar kalıp tshirt bedeninize uygun değilse hareket kabiliyetinizi de sınırlayacaktır.

Yaz mevsiminin en rahat giyeceği olan tshirt gardıropların göz bebeği olmaya devam edeceğe benziyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.