sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Toplam 33 ürün görüntüleniyor.

ERKEK/ ALT GİYİM / ÖRME ŞORT

Şort, erkeklerin sıcak yaz günlerinde neredeyse üzerlerinden hiç çıkarmadıkları bir parçadır. Sadece deniz kenarında, kumsalda, plajda değil günün her saati her yerde her ortamda örme şort giymeyi tercih ederler. Bunda şortun hissettirdiği konfor, sunduğu rahatlık, hareket kabiliyetini kısıtlamaması gibi birçok etken bulunur.

En çok tercih edilen şort türü ise örme şorttur. Örme şort genelde % 85 pamuktan yapılır. Bu nedenle cilde nefes aldırma özelliği vardır. Tüm şortlar içerisinde en rahat hissettiren şort örme şorttur. Baştan aşağı sportif bir görünüm sunar. Örme şorta en çok yakışan parça ise şüphesiz tshirttür. Özellikle bisiklet yaka tshirt örme şortla en iyi uyumu yakalayacak olan parçadır.

Lacivert örme şort-kırmızı bisiklet yaka tshirt, yeşil renk örme şort ve beyaz renk bisiklet yaka tshirt, sarı renk örme şort ve gri renk bisiklet yaka bir tshirt kombin alternatifi olarak düşünülebilir. Havanın esintili olduğu durumlarda ise örme şort sweatshirt ile kombinlenebilir.

Bisiklete binerken, spor yaparken, kaykay yaparken veya paten kayarken giyeceğiniz örme şort hareketinize engel olmayacağı için kendinizi rahat hissetmenizi sağlayacaktır.

Örme şort sadece rahat hissettirmekle kalmaz aynı zamanda doğru parça ile kombinlendiğinde sizi şıklık yarışına dahil eder. Basic renkler yerine daha canlı renkleri tercih etmek elbette cesur bir hareket olacaktır ama moda zaten bazı durumlarda bu cesareti gösterebilmek anlamına gelir. Nakışlı, işlemeli örme şortlar da bu cesarete sahip erkeklerin giyebildiği örme şortlar arasında yer alır. Düz renklerden veya desensiz ,baskısız şortlardan sıkılanlar bu alternatifleri de değerlendirebilir. Özellikle dijital baskı son zamanlarda popüler olduğu için örme şortta da çok fazla örneklerine rastlayabilirsiniz.

Örme şort, spor ayakkabı ile en iyi uyumu sağlar. Parmak arası terlik de seçilebilir ancak şortun tavrını bir tık aşağıya çekeceği için en ideal ayakkabı seçimi spor ayakkabıdan yana olacaktır.

Yıllar geçse de, moda algımız değişse de onca olan biten bu değişiklik içinde örme şort modası asla geçmeyecektir. Erkek, kadın, çocuk demeden örme şort yaz mevsiminin gözdesi olmaya devam edecektir.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.