sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Toplam 3 ürün görüntüleniyor.

ERKEK / ÜST GİYİM / GÖMLEK

Erkek üst giyim kategorisinin başını çeken kategorilerden biri gömlektir. Bir erkeğe klas bir hava katan, onu tamamlayan bir parçadır. Kafamızda çok “klasik” bir algı yaratsa da gömlekle gayet sportif görünmek de mümkün. Önemli olan şey seçtiğiniz gömleğe eşlik edecek diğer parçalar. Doğru parçalar bir araya gelirse şıklığa giden yola daha çabuk varmanız mümkün.

Gömlek denilince akla ya beyaz gömlek gelir ya da kareli gömlek. Oysa artık tekstilin her alanında olduğu gibi bu kısmında da büyük bir çeşitlik söz konusu. Gömlekler de artık çeşit çeşit, renk renk gardıropları süslüyor.

Gömlek belki de kombinlenmesi en zor gibi görünen ama en kolay olan parçalardan biridir.

Her şeyden önce temiz ve düzenli bir görüntü sunar. Bu gömlek sevenler için büyük bir avantajdır. Buradaki en önemli püf nokta gömleğin iyi şekilde ütülenmiş olmasıdır. Takım elbise ile, kot pantolon ile hatta kor şortla bile gömlek kombini yapabilirsiniz. Gömleğin üstüne ceket, yelek veya hırka giyebilirsiniz. Hatta seçtiğiniz gömlek oduncu gömleği diye bilinen türden ise içine bisiklet yaka bir tshirt giyebilir ve gömleğin düğmelerini açık bırakabilirsiniz. Bir başka kombin alternatifiniz gömlek, kravat ve V yaka triko kazak olabilir.

Koyu lacivert bir kot pantolon, dikkatli ütülenmiş beyaz bir gömlek ve taş rengi bir yelek ile de bir kombin oluşturabilirsiniz. Bu kombinde şık bir kol saati tamamlayıcı unsur olacaktır. Gömlek oversize olmamalı tam tersine bedeninize tam oturan, dar kesim bir model olmalıdır. Bu kombini işe giderken tercih edecekseniz klasik bir ayakkabıyla, iş sonrası arkadaşlarınızla buluşmak için tercih edecekseniz daha spor tarzda beyaz bir ayakkabıyla kullanabilirsiniz.

Eğer kahve tonlarını seviyorsanız sütlü kahve tonlarında keten pantolon, mavi renk veya beyaz renk bir gömlek, koyu kahve rengi bir kemer ve daha açık tonlarda bir ceket iyi bir seçim olabilir. Bu tarz bir kombinde elbette ayakkabı seçiminiz daha klasik olmalıdır. Eğer mevsim kış veya sonbaharsa trençkot ve şal ile son dokunuşları yapabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.