sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Toplam 22 ürün görüntüleniyor.

ERKEK/ ALT GİYİM / EŞOFMAN ALTI

Eskiden yalnızca soğuk kış günlerinde, evlerimizde giydiğimiz eşofman altları günün her saati, yılın her mevsimi giyilen parçalar haline geldi. Sunduğu eşsiz rahatlık bu seçimin yapılmasında başrol oynuyor. Vücudu sıkmayan, fermuar açma hissi yaratmayan, hareket kabiliyetini kısıtlamayan, defalarca giyilebilen, hemen hemen herkese de yakışan bir parçadır eşofman altı.

Artık sadece evde değil, sporda, sokakta, yürüyüşte, hatta çok yakın bir arkadaşınızla buluşacağınız bir cafede bile eşofman altı ile yapılan kombinlere sıklıkla rastlıyoruz. Rahatına düşkün ve sportif olmaya önem veren erkekler için tercih edilen eşofman altı için en iyi yol arkadaşı şüphesiz tarzınıza uygun bir t-shirt olacaktır. İlkbahar ve sonbahar aylarında eğer eşofman altı giyecekseniz uzun kollu bir bluz veya incecik bir sweatshirt tercih edebilirsiniz. Bir başka alternatif ise eşofman altı, bisiklet yaka t-shirt ve fermuarlı sweatshirt olabilir. İnce bir triko kazak, eşofman altı ve spor ayakkabı ise diğer bir seçenek olabilir.

Yine bir başka kombin önerimiz oversize bir sweatshirt ile bilek kısmı lastikli eşofman altı. Oversize sweatshirtlerin ne kadar moda olduğunu, ne kadar seveni olduğunu daha önceki yazılarımızda da belirtmiştik. Özellikle sonbahar mevsimi için oversize sweatshirt ve eşofman altı ikilisini bir kenara not edin.

Eşofman altında en çok tercih edilen renk siyah ve gri. Özellikle gri eşofman altının popülaritesini herkes yakinen biliyor. Gri eşofman altı bedeninize uygun seçildiyse üstüne seçeceğiniz basic bir t-shirt bile sizi oldukça cool gösterebilir. Burada dikkat edilmesi gereken en önemli unsur eşofman altı olarak seçilen parçanın diz kısmında belirli bir zaman sonra çıkıntı olmamasıdır. Dizleri çıkmış bir eşofman altı tüm tarzınızı yerle bir etmeye yetecektir. Kaliteli kumaştan üretilmiş eşofman altı seçmekte bu konuda fayda olduğunu belirtmek gerekir.

Eşofman altı giydiyseniz spor ayakkabı, spor bot, kar botu ayakkabı konusundaki tercihiniz olabilir. Klasik model ayakkabıları eşofman altıyla mümkünse denemeyin. Gömlek de eşofman altına eşlik etmemesi gereken en belirgin parçalardan biridir. Bu bilgiyi de es geçmemek gerekir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.