sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Toplam 2 ürün görüntüleniyor.

ERKEK / ALT GİYİM / DENIM

Denim denilince akla ilk gelen kot pantolondur. Aslında durum biraz farklı. Denim tam anlamıyla kot pantolon kategorisine giremez. Bunun sebebi denimin pamuklu olması ve dokuma yapılarak üretilmesidir. Denim genellikle indigo boya ile renklendirilir. Ağırlıklı rengi mavi olduğu için aslında halk dilinde blue jeans olarak da sıkça adını duymak mümkündür. Denim indigo boya ile renklendirildikten sonra üreticiler tarafından siyah veya beyaz olarak ekstra renklendirilebilir. Kot ile denim arasındaki fark denim ise pantolondan cekete, tulumdan gömleğe kadar farklı kategoride ürünlerin üretilmesi için kullanılan bir kumaş türdür. Denim pantolonlar yıkanması daha zor sayılabilir. Bir kıyafet ne kadar pamukluysa o kadar rahat nefes aldırır. Bundan dolayı denim pantolon tercih edecekseniz pamuk oranının yüksek olmasını öncelikle hale getirmenizi öneririz

Denim pantolonlar kot pantolonlara göre daha esnektir, dolayısıyla daha rahat hissettirir, sağladığı konfor bu sebeple daha çoktur.

Kot pantolonların üretildiği kumaşa göre daha uygundur. Bu sebeple denim pantolonlar kot pantolonlara göre fiyat açısından daha uygundur.

Peki denim pantolonlar nasıl kombinlenmelidir? Hangi parçalarla daha uyumludur? Denim pantolon seçerken nelere dikkat edilmelidir?

Denim pantolonlar tıpkı kot pantolonda olduğu gibi hemen hemen her şeyle çok rahat kombinlenebilir. Mavi tonlardan beyaza doğru açılabilen denim pantolon yaz mevsiminde v yaka erkek tshirt modelleri, bisiklet yaka erkek tshirt modelleri ile, düz basic bir tshirt ile rahatlıkla kombinleyebilirsiniz. Ayakkabı olarak da elbette spor ayakkabılar denim pantolon-tshirt ikilisini tamamlayıcı özellikte olacaktır.

Eğer serin havalarda da tercihiniz denim pantolon ise o zaman gömlek, triko ile denemeyi tercih edebilirsiniz. Uyumlu ve daha cesur bir görüntü için denim pantolon ile kot gömleği de değerlendirmeye almanızı öneririz.

Denim pantolon açık renkte ise koyu renk bir tshirt ile kombinlemenizi öneririz. Tam tersi durumda ise yani denim pantolon koyu renkte ise açık renk bir tshirt ile kombinlemeyi deneyin.

Kapüşonlu sweatshirt de soğuk kış aylarında denim pantolon ile bir araya gelebilecek bir parçadır.

Eğer denim pantolon mavi renk seçilmişse ; beyaz, gri ve bej tonları ile de kombinlemenizi öneririz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.