sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Toplam 7 ürün görüntüleniyor.

ERKEK/ ALT GİYİM / CHINO PANTOLON

Alt giyimin vazgeçilmez parçası şüphesiz pantolondur. Zirveyi bırakmamakta ısrarcı olan pantolon bahar aylarında ve kış mevsiminde en çok tercih edilen parça olsa da yaz aylarında pantolon konusu hava sıcaklıkları dolayısıyla giymek isteyenleri bir miktar tereddütte bırakır. Bundan dolayı nefes alabilen, terletmeyen, vücuda sıkı sıkıya yapışmayan pantolonlar çoğunlukla tercih edilir. Bu pantolon türlerinden biri de chino pantolondur.

Nedir chino pantolon?

Kot pantolon kadar rahat, kumaş pantolon kadar nefes alabilen bir kumaş türünden yapılır. İş görüşmelerinde giyebileceğiniz gibi arkadaş buluşmalarında da giyebileceğiniz türden bir pantolondur. Resmi ortamlarda daha ciddi bir görüntü elde etmek üzere de kombinleyebilirsiniz, arkadaş ortamında daha rahat ve daha tarz görünmek için de kombinleyebilirsiniz.

Eğer klasik bir görüntüye kavuşmayı hedefliyorsanız seçtiğiniz chino pantolonu gömlek ile kullanabilirsiniz. Örneğin bej rengi bir chino pantolon, beyaz bir gömlek, altına klasik tarzda kahverengi bir ayakkabı güzel bir kombin örneği olabilir.

Eğer tarzınızın spor-şık olmasını önemsiyorsanız aynı chino pantolonu beyaz basic bir tshirt ve spor ayakkabı ile kullanmayı deneyebilirsiniz. Gördüğünüz üzere aynı pantolon ile iki farklı tarzda kombin yapabilme şansınız var.

Havalar biraz serinse chino pantolonunuzu blazer bir ceket ile tamamlayabilirsiniz.

Chino pantolonun paçaları bir veya 2 kere ince şekilde katlanarak kullanılabilir. Doğrusunu söylemek gerekirse bu şekilde kullanıldığında cool bir görüntü ile anında dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz.

Beyaz gömlek ve siyah chino pantolon ikilisine askılı bir kemerin çok yakışacağını söylemeden geçmeyelim. Bu kombin yine çok klasik olmayan bir ayakkabı ile kombinlenmelidir.

Gördüğünüz üzere chino pantolon ile her tarza hitap edebilmek mümkün. Görüntünüzün nasıl olacağına tarzınız ve tarzınıza uygun olacak parçaları seçmek karar verecektir.

Dört mevsim giyilebilecek chino pantolon son yılların trendleri arasında yer almaktadır. Chino pantolonun rahatlığına ve yarattığı göz zevkine alışan erkekler bu tarz bir pantolondan vazgeçmemektedir. Aynı anda hem şık olmak, hem rahat etmek hem de tarzınızı yansıtmak chino pantolon ile artık çok kolay. Üstelik renk alternatifi kot pantolon veya kumaş pantolona göre çok daha fazla.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.