sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Toplam 10 ürün görüntüleniyor.

TSHIRT

Erkek giyiminin gözbebeği, biriciği, vazgeçilmezi denilince şüphesiz akla tshirt geliyor. İçinde en rahat hissedilen, verdiği konfor hissi tartışmaya kapalı bir parça olan tshirt ayrıca kombinlemesi en kolay ürünlerin başında geliyor. Her tarza, her bedene uygun sınırsız sayıda üretilen tshirt’ler içerisinde en gözde olan ve en çok tercih edilen bisiklet yaka tshirt’tür. Her ortamda giyilebilir, rahat kombinlenebilen bisiklet yaka tshirt’ün başlıca kombin parçaları, şort, chino pantolon, kot pantolon, eşofman altı. Seçeceğiniz ayakkabı ise spor tarz bir ayakkabıdan yana olmalıdır.

Kadınlarda da tshirt konusu benzer durumlar gösterir. Bir kadın basic bir tshirt ile hem çok spor hem de çok klasik bir tarz yaratabilir.

Beyaz, v yaka bir tshirt, mom jeans bir pantolon ve topuklu ayakkabı ile klasik bir görünüm elde ederken, aynı kombin spor ayakkabı ya da sandalet ile yapıldığında spor şık bir görünüm elde edilir.

Hem kadınlar hem erkekler V yaka tshirt’ü diğer tshirt’lerden ayrı bir yerde konumlandırır. V yaka tshirt erkeklerde daha fit fiziğe sahip olanlara hitap eder. Geniş omuzlu, kaslı beyler v yaka tshirt giymekten ayrıca keyif alır. Kadınlarda ise kombini aksesuar ile tamamlayabilmek adına v yaka tshirt daha çok tercih edilme sebebidir.

Tshirt üzerine yapılan baskılar artık fazla çeşitliliktedir. Soyut desenler çokça tercih edilir. Onun dışında büyük desenler, minimal çizgiler, enine veya boyuna çizgili tshirt’ler oldukça popülerdir. E-ticaret sitelerinde de en fazla satılan kategorinin başında kadın- erkek tshirt kategorisi gelmektedir. Mutlaka herkes için düşünülmüş, uygun bedende ve renkte bir tshirt vardır. Kimileri dar kesim tshirt tercih ederken kimileri de oversize tshirt tercih edebilir. Tarzı klasiğe yakın olanlar polo yaka tshirt tercih ederken- ki genelde erkekler kadınlara göre daha çok tercih eder-daha spor tarza sahip olanlar hakkını bisiklet yaka tshirt’ten yana kullanırlar.

Tercih edilen model her ne olursa olsun tshirt giyen kişiyi son derece rahat hissettiren bir parçadır. Yıllar boyu tshirt egemenliği sürmeye devam edecektir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.