sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Toplam 20 ürün görüntüleniyor.

ALT GİYİM

Üst giyim için alternatifler sınırsızken alt giyim için alternatifler daha sınırlı. Bu sebeple de en doğru parçaları bulmalısınız ki kombinler doğru tamamlansın.

Kadınların tercih ettiği başlıca alt giyim parçaları; etek, şort, pantolon, tayt iken erkeklerin en çok tercih ettiği alt giyim parçaları; eşofman altı, şort ve pantolon.

Erkekler daha çok rahatlığı gözetirken kadınlar hem şık hem rahat olmaya özen gösteriyor.

Kadınlar gün boyu vücutlarını sımsıkı saran slim fit bir jean ile durabilirken erkekler genelde dar kalıp olmayan pantolonları seçiyor.

Erkekler şort seçiminde tercihini daha çok örme şorttan yana kullanıyor. Hem nefes aldıran dokusu hem de sağladığı konfor sebebiyle örme şort yaz aylarının vazgeçilmez parçası. Plaj dışında tercih ettikleri şort modeli ağırlıklı olarak örme şort.

Kış aylarında ise en çok tercih edilen parça zorunlu haller dışında eşofman altı. Eşofman altı adeta bir forma niteliğinde erkeklerle bütünleşmiş bir parça. Üstelik sadece kışın değil yaz mevsiminde de gayet giyilebilir. Yaz aylarında kolsuz atlet veya tshirt ile, kış aylarında sweatshirt ile bir araya getirebilirsiniz. Eşofman altının tabi ki en büyük destekçisi spor ayakkabılardır. Spor ayakkabısız bir eşofman altı kombini düşünülemez.

Kadınların en çok tercih ettiği parça ise yaz aylarında şort ve etek, kış aylarında ise ağırlıklı olarak tay ve eşofman altı. Özellikle tayt kış aylarının en kurtarıcı alt giyim parçası.  Şort kombinlerinde ise v yaka tshirt, atlet, bisiklet yaka tshirt, bluz tercih ederlerken eşofman altı kombinlerinde tshirt veya sweatshirt seçebilirsiniz. Şort kombinlerinde parmak arası terlik, sandalet veya spor ayakkabı tercih edilirken, eşofman altı kombinlerde spor ayakkabı ya da yağmur botu tercih edebilirsiniz.

Pantolon konusunda ise erkekler ve kadınlar neredeyse tamamen taban tabana ayrılıyor. Erkekler daha rahat tarzda pantolon tercih ederken kadınlar direk kendilerine yakışan ve ayrıca rahat ettikleri parçaları seçiyorlar. Erkeklerin en fazla tercih ettiği pantolon chino pantolon ve kot pantolon iken kadınlarda mom jeans ve boy friend pantolonlar tercih ediliyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.