sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Toplam 3 ürün görüntüleniyor.

KADIN DİK YAKA SWEATSHIRT MODELLERİ

Sokak modası kavramıyla tanıştığımızda kimin neden bahsettiğini, neyin sokak modası kapsamına girdiğini, neyin girmediğini bilmiyorduk. Ancak artık hepimiz sokak modası hakkında ortalama bir fikre sahibiz. Genelde rahat ama şık parçaların bir araya gelmesiyle oluşan sokak modasının en bilinenlerinden biri de kadın dik yaka sweatshirt modelleri.

Şıklığının içinde bir miktar asilik havası yaratan kadın dik yaka sweatshirt modelleri dış görüşünüzde kendinizden emin bir duruş yaratmanıza olanak sağlıyor. Oldukça güzel renkler ile üretilmiş olan kadın dik yaka sweatshirt modellerini çeşitli şekillerde kullanmanız mümkün. Yaka kısmından göğüs kısmına dek inen fermuarı yarı açık ya da tamamen kapalı şekilde kullanırsanız giydiğiniz sweatshirtün modeli ortaya çıkacaktır. Tamamen açık da kullanabilirsiniz ancak o zaman model tam olarak ortaya çıkmayacaktır.

Boy uzunluğu göğüs altına inan, bitiş kısmı lastikli modeller kadın dik yaka sweatshirt modelleri içerisinde en popüler olanlarıdır. Parçalı, baskılı kadın dik yaka sweatshirt modelleri pastel renklerle kombinlendiğinde sportif, şık bir tarz yaratır. Bu kısalıkta bir sweatshirt için en iyi kombin skinny bir kot veya kısa spor bir şorttur. Bu kombinlerin en iyi ortağı sneakers ayakkabılar olacaktır. Kısa küt saçlar veya yarısı üstten toplanmış saçlar görüntünüze taze bir hava katacaktır.

Kadın dik yaka sweatshirt modellerinin fermuarsız olanları da vardır. Daha çok balıkçı yaka kıyafetlerdeki görüntüye benzer. Bu modelde de oldukça şık tasarımlara satın alabilirsiniz. Fermuarsız dik yaka sweatshirtler kısa kesimlerden ziyade uzun kesimlerde daha alımlı durur. Eğer seçiminiz uzun kesim bir dik yaka sweatshirt ise keten şort, mini etek, kısa tayt, kot etek, deri pantolon, eşofman altı gibi pek çok parça ile kombinleyebilirsiniz. Seçeceğiniz ayakkabı da sweatshirt altına giyeceğiniz parçaya göre değişiklik gösterir ama topuklu ayakkabıların bu kombinlere pek uygun olacağını söyleyemeyiz. Kış mevsiminde şık botlar, postallar, kovboy çizmeleri harika bir uyum yakalamanıza olanak sağlar. Tabii sweatshirt altına seçtiğiniz parça etekse bu uyumdan söz edebiliriz. Diğer parçalar için spor kar botları, yağmur çizmeleri, UGG’lar daha uygun olabilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.