sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Toplam 15 ürün görüntüleniyor.

KADIN BİSİKLET YAKA SWEATSHIRT

Bu yıl pandemi sebebiyle dünyanın alt üst olan düzenine moda sektörü de dahil oldu. Normalde çok sık tercih edilmeyen parçalar tercih edilir oldu, her zaman giyilenler rafa kalktı. Bu durum bir yandan moda sektörünü hazırlıksız yakalarken bir yandan da pandemiye rağmen giyecek konusundaki talebin artmasını sağladı.

Eskiden pek de tercih edilmeyenler birden moda oldu ve herkes o yöne doğru alışveriş listesini güncelledi. Pandemi kış aylarının sonuna doğru ortaya çıktığı için kış ve ilkbahar sezonunda en çok itibar gören kıyafetlerin başında kadın sweatshirt modelleri gelmeye başladı. Renk renk sweatshirtler instagram fenomenlerinin da katkısıyla özellikle 15-35 yaş arası kesimin dikkatini çekmeye başladı. Uzunlukları, renkleri, kesimleri, modelleri değişen sweatshirtler kombinlerin en çok aranan parçası oldu.

Bunlardan biri de bisiklet yaka sweatshirt modelleri. Bisiklet yaka sweatshirt modelleri kombin yapması zevkli ve en kolay olan ürünlerdendir. Sade görüntüsü sizi aldatmasın. Akıllı şekilde kombinlendiğinde çok tarz bir görünüm elde etme şansını kısa sürede size verecektir.

Kadın bisiklet yaka sweatshirt modelleri  içerisinde kısa kesimli olarak tercih edilenler genelde göbek deliği üstünde kalan kesimlerdir. Çoğunlukla aynı tonlarda eşofman altı veya şort ile kombinlenebilir. Bunun yanı sıra kot şort ile de kullanabilirsiniz. Ancak en çok tercihe edilen parça bu kombin için eşofman altıdır. Kısa kesim olan Kadın bisiklet yaka sweatshirt modelleri içerisinden ön kısmı renkli bağcıklı olanları dikkatleri çekmektedir. Bunun dışında renkli, kalın çizgili olanlar, logolu olanlar, farklı desen veya tasarımda baskıya sahip olan sweatshirtler de oldukça fazla tercih edilmektedir.

Bel hizasında sweatshirt giymeyi seviyorsanız spor şortlarla mükemmel uyumu yakalamanıza az kaldığını söyleyebiliriz. Yine bilek üstünde, beyaz , üst kısmı kırmızı çizgili spor çorapları ve spor ayakkabılarla kombin yapmayı fikir olarak bir kenarda tutabilirsiniz.

Kol kısmı çizgili, gövde kısmı düz renklerden oluşan sweatshirtler bir de kapüşona sahipse tasarım açısından zengin kabul edilebilir. Hafif fönlü saçlarınızın rüzgarda uçuşması, rengin teninizle ahenk içinde olması , seçtiğiniz kadın bisiklet yaka sweatshirt modellerinden bedeninize uygun olması sizi şık olmayı başarmış kadınlar arasında ilk sıralara yükseltmeye yetecektir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.